8. 1. 2024

BK NAPOS Vysoká n. Labem vs. SŠB Pardubice – 56:60 (11:16, 27:25, 40:42)
BK NAPOS Vysoká n. Labem vs. SŠB Pardubice – 39:64 (5:18, 23:20, 31:43)

Po novém roce se v naší hale opět rozhostil basketbalový duch, tentokrát s domácím týmem U14, který přivítal SŠB Pardubice. Zápasy nabídly vzrušující boje a dramatické momenty.

V prvním střetnutí jsme se během celé první čtvrtiny snažili dostat do hry. Ve druhé čtvrtině jsme se dokázali dotáhnout na soupeře a v obraně jsme přitvrdili. Bohužel jsme nebyli efektivní v zakončení, což umožnilo soupeři udržet si vedení. Zápas zůstával vyrovnaný až do konce, kdy soupeř v posledních momentech vsadil dva rychlé koše a získal vítězství 56:60.

Ve druhém zápase nám bohužel chybělo tempo a energie. I když jsme předvedli pár pěkných okamžiků a dokázali se vrátit do hry, ve druhé polovině nám docházely síly. Soupeř navýšil náskok a zápas dovedl k vítěznému konci s konečným skóre 39:64.