28. 6. 2021

1. Zápas Vysoká n. Labem : Bizoni Náchod

69 : 46

Body: Česák P. 16b., Macháčková V. 12b., Capko D. 10b., Lexmanová T. 10b., Macháčková S. 9b., Horká N. 4b., Novotný J. 4b., Hartmanová S. 4b., Adamušková A., Kalmuk L., Slavíčková E.

2. Zápas Týniště n. Orlicí : Vysoká n. Labem

21 : 68

Body: Macháčková V. 14b., Horká N. 12b., Capko D. 10b., Hartmanová S. 8b., Macháčková S. 6b., Česák P. 4b., Kalmuk L. 4b., Novotný J. 4b., Lexmanová T. 4b., Slavíčková E. 2b.

 

Ve čtvrtek 24.6. jsme odcestovali na Turnaj do Týniště, kde na nás čekali 2 soupeři. Hráči se nemohli dočkat po skoro roční zápasové pauze.

Na posledních trénincích jsme se věnovali hlavně hře 1 na 1, přečíslení a různé útočné kombinace. Hned první zápas, první poločas jsme nevěřili, jak ten tým vyspěl a bylo vidět, jak při hře již používají hlavu a přemýšlejí u toho. Opravdu to byl basketbal, na který se dalo koukat, po přejití půlky jsme si uměli krásně přihrát, seběhnout, vystřelit, hrát týmově. Bohužel po poločase jsme se přizpůsobili hře Náchoda, kdy naše hra vůbec nebyla týmová, měli jsme zbytečný ztráty a všichni chtěli hrát samy na sebe. Naštěstí jsme skóre udrželi a vyhráli první zápas.

Druhý zápas byl proti slabšímu soupeři a taky proto jsem chtěla po hráčích zkusit nabíranou obranu od půlky. Bylo vidět, opět naše přizpůsobení se slabšímu soupeři a taky proto 3. čtvrtinu jsme vyhráli pouze 10:9. Na tomto ještě tým musí zapracovat, aby stále hrálo tu svoji hru, je vidět, když chtějí opravdu ta týmovost nám funguje.

Ze zápasů jsme měli radost, musíme pochválit Honzu Novotného, který patřil k nejmenším hráčům na hřišti, ale i přesto měl nejvíce doskoků a vybojovaných míčů.
Všechny holky, které se konečně umějí podívat po hřišti, přihrát si krásný přihrávky a celý tým za týmovost a obrovské zlepšení střelby.

K+Z Hanzlíkovi

Fotky

Posted in Mládež, NOVINKY, U13