3. 2. 2020

25.1.2020

BSK Continental TJ Jičín – kval : BK NAPOS Vysoká n.L.    81:31

BSK Continental TJ Jičín – kval : BK NAPOS Vysoká n.L.    76:33

Hráči U13 vyjeli na zápasy do Jičína, kde jsme se setkali s velmi kvalitním týmem děvčat.

Nekoukali jsme se na výsledek a první poločas prvního zápasu vypadal dobře, kdy jsme bojovali, bránili, půjčili si balon, nebáli jsme se.

Bohužel hned po v poločase jsme se sesypali, a dali v posledních dvou čtvrtinách pouze 10bodů. Chyběl nám doskok, jak v obraně, tak v útoku nedokázali jsme pořádně rozehrát a bohužel ani dát koš na druhé straně Jičín nám dával jeden koš za druhým.

Druhý zápas začal (bohužel pro nás) ve stejným duchu, jako skončil ten první. Po první čtvrtině kdy výsledek skončil 0:20 byla opravdu ostuda. Holky naše kluky přeskákaly, chodily přes nás a my jsme bohužel byli jako „panenky“, uhýbali jsme se jim v nájezdech, nechávali si vzít skoro každý balon.

Poločas byl výsledek 9:45,nedostali jsme se skoro ani přes půlku, neměli jediný doskok, tak v poločase jsem jim dala pár rovinek a doufala, že se vzpamatují. Do posledního poločasu jsme nastoupili konečně zase jako tým, který bojuje a chce hrát. Škoda jen, že neumím to tempo udržet celý zápas, ale pouze půlku. Tento zápas nám opět ukázal naše nedostatky, kdy si děti musí uvědomit, že dokud nebudou makat na 100% na trénincích, nebudou vyhrávat.

Kateřina Trnková

Posted in Mládež, NOVINKY, U13