10. 3. 2020

BK NAPOS Vyoská n. Labem : Sokol Hradec Králové „B“      46:26

Loko Trutnov : BK NAPOS Vysoká n. Labem                          28:61

Ve středu před prázdninami jsme odehráli zápas v Hradci Králové s Hradeckými lvicemi, kdy jsem měla k dispozici 13 hráčů a hráček. Snažila jsem se točit všechny, aby si všichni stejně zahráli i z důvodu, že se výjimečně hrál pouze jeden zápas. Začátek byl pro nás trochu smolný, kdy jsme nedokázali dát koš a holky z Hradce nás velmi dobře bránily. Proto po 1. čtvrtině byl i výsledek 10:11 právě pro Hradec. 2.čtvrtinu už jsme se trochu probrali a začali jsme bránit, bohužel nás stále trápil doskok, kde nás holky přeskákaly a byly i bojovnější. Po poločase jsme se schopili a konečně hráli naší rychlou a agresivní hru. Proto jsme také zaslouženě vyhráli 26:46. Jsem ráda, že se do tohoto zápasu zapojili i mladší hráči, kteří si vyzkoušeli i vyšší koše a zvládli to na jedničku.

V sobotu 7.3. jsme vyrazili opět na jeden zápas a to do Trutnova, kdy jsme hráli proti klukům. Od zápasu jsme čekali velmi vyrovnaný průběh, ale už při rozcvičování, kdy nám hostující trenér řekl, že má pouze 7 hráčů k dispozici, bylo jasné, že chceme vyhrát a vrátit jim vysokou porážkou, kterou jsme od nich na začátku sezonu dostali. Hráči přistoupili k zápasu velmi dobře a od začátku jsme na ně „vlítli“ zakládali jsme rychlý protiútoky a bojovali o každý míč. Jsem ráda, že jsme si mohli vyzkoušet pro někoho nové clony, které se v této soutěži už můžou. Celý tým má velkou pochvalu za přístup k tomuto zápasu, i přesto že po nějaký chvíli to Trutnov vzdal a my tak vyhráli vysokým rozdílem.

Kateřina Trnková

Posted in Mládež, NOVINKY, U13