16. 1. 2024

V dalším dvojutkání SOP U13 jsme zavítali na palubovku posledního týmu tabulky SŠB Pardubice. To že nám nedá tým Pardubic nic zadarmo, naznačil hned v úvodu prvního zápasu, když jsme nezachytili začátek a po 3 minutách prohrávali 0:5. Pak se náš výkon trochu zvedl a šli jsme do vedení, ale soupeř se držel stále na dostřel (v poločase jsme vedli 18:15). V druhém poločase jsme předvedli mnohem lepší výkon než v tom prvním a postupně jsme navyšovali náš náskok až na konečných 26 bodů. Druhý zápas pak byl pro náš tým v opačném gardu, když první poločas jsme na hřišti dominovali (28:10), za to druhý jsme prohráli o 4 body, když zejména poslední kvarta byla z našeho pohledu hodně nepovedená (10:17). Pozitivem zápasů bylo, že i mladší hráči a hráčky dostali na hřišti svůj čas. K poměrně slušně fungující obraně (až na některé pasáže) se tentokrát nepřidal útok, když většinu košů jsme dali ze situace 1 na 1 díky basketbalové vyspělosti pár našich jedinců. Chyběla tak rychlá kombinační hra, které se v trénincích hodně věnujeme :-(. Tak snad příště. Z individualit je potřeba pochválit Terku, která předvedla nebojácný výkon, přičemž se výborně zapojovala do našich útočných akcí a velmi pozorně bránila!

Posted in Nezařazeno, NOVINKY, U13