14. 10. 2019

12. 10. 2019

Loko Trutnov „B“ : BK Vysoká n.Labem       32 : 46

Loko Trutnov „B“ : BK Vysoká n.Labem        34 : 46            

Do Trutnova jsme odjeli s tím, že nevíme, co nás bude čekat, protože Trutnov „B“ jsme neznali. Nastoupily proti nám holky, které byly výrazně lépe stavěné než náš tým.

Snažili jsme hrát na to, že jsme rychlejší a chtěla jsem hrát hlavně rychle do předu.

Už od prvních minut bylo poznat, že skóre nebude vysoké, jelikož „loženky“ neproměňoval nikdo. Proto 1. čtvrtina skončila 4:8 v náš prospěch. Což byla opravdu velká tragédie, co se týče bodů. My jsme se nesoustředili na zakončení, zahazovali jsme jasný koše, myslím si, že to bylo hlavně tím, že se zalekneme toho, že můžeme jít samy do koše a ten koš dát. Na tréninku se budeme zaměřovat hlavně na to, abychom cvičení chodili na 100%, jelikož při těchto zápasech bylo velice poznat, jak pod tlakem nedáme jasný koše, nebo jak pod tlakem neumíme driblovat. Co mě také mrzelo celý dva zápasy byly ztráty. Těch jsme měly opravdu mnoho, jak už kroky, protože nejdřív běžíme, pak začneme driblovat, nebo že si u driblinku míč ukopneme, nebo i dokonce míč nosíme. Na driblinku musí zapracovat celý tým a já doufám, že jednotlivci se budou chtít v něm zlepšovat.

Druhý zápas z naší strany začal velice špatně, kdy Trutnovské holky chodily samy do koše a my najednou přestaly bránit, zahazovali míče do autu. Bylo hned znát na skóre kdy 1. čtvrtina skončila 13:14 a druhá 22:23, ve prospěch nás. Byl to úplně jiný zápas a holky z Trutnova měly větší chuť hrát. Druhý poločas naštěstí jsme se opět dostaly do naší hry, rychlých protiútoků. Pomohly nám velice zisky Kuby Novotného, který získával jeden balon za druhým, bez jediného faulu. Musím také velice pochválit Bivoje, který kraloval v doskocích a v blocích v obraně.

Tyto zápasy s Trutnovem „B“ byly velice vyrovnané a já jsem ráda, že jsme si zahráli s vyrovnaným soupeřem a že jsme dokázali vyhrát.

Pochvalu zaslouží celý tým, nejvíc mě těšilo, že jsme opět začali hrát bojovný basketbal!

 

Body 1.zápas: Lacko A. 13b., Pleskot B. 10b., Bartaušič N. 7b., Macháčková S. 4b., Macháčková V. 4b., Pecha T. 4b., Adamušková A. 2b., Novotný J. 2b.

Body 2.zápas: Pleskot B. 13b., Adamušková A. 11b., Novotný J. 8b., Lacko A. 6b.,   Macháčková V. 4b., Bartaušič N. 4b.,

 

Posted in Mládež, NOVINKY, U13