27. 3. 2024
BK NAPOS Vysoká – SŠB Pardubice 77:24 a 78:38
V dalším dvojkole nadstavbové skupiny VP I o 6. až 9. místo jsme hostili na domácí palubovce tabulkově nejslabší tým soutěže SŠB Pardubice. Pardubický tým navíc dorazil pouze s 8 hráči/hračkami (9. hráč přijel až na 2. match) v oslabené sestavě. Papírové předpoklady jsme začali naplňovat hned od začátku 1. utkání, když  po první čtvrtce jsme se ujali vedení 28:6. I ve druhé kvartě jsme plnili roli favorita a soupeři odskočili už na 34 bodové vedevní (42:8). Ve druhém poločase jsme už vedení navyšovali pomaleji, ale i tak z toho byla výhra o víc než 50 bodů. Na druhý zápas dorazil soupeři nejlepší střelec týmu, ale i to nás v rozletu příliš nezastavilo, a i ve druhém zápase jsme si dokráčeli k jednoznačnému vítězství, tentokrát o 40 bodů. Obě utkání nabídla kromě naší pevné obrany i řadu pěkných kombinačních akcí v útoku, které se musely divákům líbit. Velkým pozitivem je, že alespoň bod si připsalo všech 12 hráčů/hráček, kteří k utkáním v našem dresu nastoupilo.
Posted in Nezařazeno