3. 10. 2019

29.9.2019

Sokol Hradec Králové kval. : Vysoká n. Labem 97:20

Sokol Hradec Králové kval. : Vysoká n. Labem 96:31

 Naše první společné zápasy kategorie U13 s děvčaty Hradeckých lvic, které jsou pro tuto sezonu v kvalifikaci o MČR.

 Věděli jsme od začátku, že to bude velice těžké, a na fyzičku náročné utkání. S hradeckými holkami jsme drželi pouze první čtvrtinu prvního zápasu. Nakonec výsledek obou zápasů skončil vysokým rozdílem 70ti bodů. Byla vidět vyspělost hradeckých lvic, kdy nás bohužel překonávali jak pod naším, tak pod svým košem. Holky byly všude o krok dříve než my, bohužel z naší strany to nebyla uspořádaná hra, kterou by jsem si v kategorii U13 představovala.  Z naší strany bych chtěla vidět více zápalu do hry a snahy celého týmu na hřišti hrát na 100%. Jsem ráda, že jsme si zkusili hrát proti kvalitnímu týmu a viděli nedostatky, který nám ještě schází. Doufám, že se tímto zase poučíme a dokáže nás takovýto zápas posunout herně dál a naši hráči, že se budou zaměřovat na tréninku na své nedostatky a budou se chtít zlepšovat.

Body 1.zápas: Novotný Jakub 6b., Pleskot B. 6b., Lacko A. 4b., Macháčková S. 2b., Novotný Jan 2b.

Body 2.zápas: Novotný J. 9b., Pleskot B. 9b., Hamáček V. 8b., Kalmuk Y. 2b., Pavlík Š. 2b., Lacko A. 1b.

Posted in Mládež, NOVINKY, U13