10. 2. 2020

8.2.2020

BK NAPOS Vysoká n.Labem : BK Studánka Pardubice – kval.    74 : 29

BK NAPOS Vysoká n.Labem : BK Studánka Pardubice – kval.    52:44

 V sobotním utkání nás čekal zápas proti Pardubicím – holkám, s kterými jsme byly v tabulce na stejném místě. Čekali jsme kvalitní a vyrovnaný zápas.

Pardubice bohužel přijely oslabené s 10ti hráčkami a jelikož jsou přihlášené do kvalifikace, musí hrát na pětky a pouze jen 2.čtvrtiny, tudíž bez střídání. Začali jsme velmi dobře a sebevědomě a hned po pár minutách jsme vyhrávali 14:0. Myslím si, že zas konečně jsme dostali chuť a byl to velmi pohledný basketbal, kdy jsme hráli 1 na 1, zakládali protiútoky…. Také proto jsme v poločase vyhrávali 45:17.

Chtěla jsem, abychom si zkoušeli různé věci jako je naznačení na koš, prohození a zrychlení do koše a myslím si, že se podařilo. Jediné co nás trápilo celé dva zápasy byl DOSKOK, ale to už je naše práce trenérů, kdy musíme více pracovat na „braní na záda“

Druhý zápas jsme si trochu věřili a bohužel jsme zápas brali jako jistotu, že „zase vyhrajeme“.

Neproměňovali jsme jasný koše, který v prvním zápase ano a bohužel nám právě chyběl ten doskok, kdy jsme neměli skoro jediný míč a holky z Pardubic nás přeskákaly, a vybojovaly většinu míčů.

Poslední čtvrtinu tak holky zvládly stáhnout a my ji prohráli 4:15. Jsem ráda, že i přesto jsme výsledek udrželi a zvládli jsme 2 výhry. Jsem ráda, že se k nám připojil náš mladý hráč, který hraje za U11 David Capko a v obou zápasech skóroval 4body, předvedl velmi kvalitní výkon.

Za tyto dva zápasy chválím celý tým!

Tyto zápasy byly poslední v naší skupině s konečným krásným 5.místem, což si myslím, že je úspěch. Další zápasy U13 odehrajeme za měsíc 7. 3. 2020

Kateřina Trnková

Posted in Mládež, NOVINKY, U11, U13