10. 12. 2019

8.12.2019

Loko Trutnov : BK Napos Vysoká n.Labem 61 : 20

Loko Trutnov : BK Napos Vysoká n.Labem 61 : 21

U13 už po 2. vyjelo do Trutnova, tentokrát nás čekal chlapecký tým. 

Kluci z Trutnova byli velice dobře stavěný a měli výškovou převahu. Do první zápasu jsme vstoupili velmi nervózně a za 1. čtvrtinu jsme dali POUZE 4body a bohužel takto se odehrával celý zápas, spousty „loženek“, co jsme nedal, nás poté velmi mrzelo. Druhý zápas jsme na kluky vstoupili o něco lépe a po 1. čtvrtině jsme prohrávali pouze 14:10, bohužel toto tempo jsme nevydrželi (i přesto že základní „pětka“ kluků z Trutnova hrála 3. čtvrtiny v kuse) a další čtvrtinu jsme dali zase jen 2b.

Trutnov na nás hrál clony, s kterými se popasovat ještě neumíme, ale snažili jsme je překonat svou bojovností se do clon dostávat.  Velice chválím mladší holky (Sára, Vanesa, Líza, Áďa), které se opravdu nebály a popasovaly se s o hlavu většími kluky na výbornou. Bivoj, který hrál celý zápas na 100% a snažil se nám doskakovat skoro každý míč.

Na druhou stranu mě mrzí opět přístup některých z dětí, že když se prohrává, nikdo nechce hrát (i když má být zápas vždy za odměnu z celého týdne dobře odvedených tréninků, doufám, že se některých jedinců přístup k zápasům zlepší).

Posted in Mládež, NOVINKY, U13