24. 1. 2022

BK NAPOS Vysoká nad Labem-TJ Jiskra Havlíčkův Brod – 49:43 (13:14,21:21,44:31)

BK NAPOS Vysoká nad Labem-TJ Jiskra Havlíčkův Brod – 20:51 (2:12,12:20,18:35)

V odloženém utkání jsme nastoupili opět v kombinované sestavě, protože nám chybělo několik hráčů základní sestavy a museli jsme povolat na pomoc několik hráčů a hráček z kategorie u 12, kteří se o rok starších hráčů nebáli a skvěle bojovali o dobrý výsledek.

V prvním utkání jsme se na začátku druhého poločasu perfektní obranou a rychlým zakončením protiútoku dostali do dostatečného náskoku, který jsme i přes výpadek nasazení ve 4. čtvrtině do konce udrželi.

Bohužel ve druhém utkání nám fyzicky odpadly dvě největší opory Patrik a Tomáš, a to byl základ pro jednoduché vítězství soupeře. Každopádně velikou pochvalu zaslouží celé naše oslabené družstvo,  především Patrik s Tomášem, kteří již delší dobu naše družstvo táhnou. Výkon mladších je obrovským příslibem do budoucnosti našeho klubu.

Martin Kolomý

Posted in Menu, NOVINKY, U13