25. 10. 2019

22.10.2019

BK VYSOKÁ NAD LABEM : SOKOL HRADEC KRÁLOVÉ „B“: 39 : 41

BK VYSOKÁ NAD LABEM : SOKOL HRADEC KRÁLOVÉ „B“: 34 : 32

Zápasy U13, jsme výjimečně odehráli v týdnu a to v úterý (pro volný víkend a možnost hrát i s hráči U11).

Nastoupili jsme proti Hradeckým lvicím B. Holky jsou výborně fyzicky i silově vybavený. To o nás se bohužel ten první zápas říci nedalo. Lvice nás přehrávaly právě hlavně fyzicky a svoji tvrdou hrou a bojovností. Jakoby jsme se báli, že jim ublížíme. Bylo pro nás těžké přejít i půlku holky nás presovaly a my si neuměli poradit s driblinkem. Co nás nejvíce brzdilo oba dva zápasy byly ZTRÁTY, těch bylo opravdu hodně. Už co se týče kroků, zahozených přihrávek, nebo špatný driblink.

Druhý poločas, byla vidět alespoň snaha, proto jsme výsledek dotáhli, i když prohra o 2body hodně zamrzí.

Druhý zápas jsme opět nezačali, tak jak bych si představovala, ale byla jsem ráda, že někteří hráči mě poslechli a udělali to, co jsem jim řekla. Méně driblinku a hlavně si vypomoci při rozehrávce. Nemáme všechny hráče driblinku schopné, proto je potřeba si vypomáhat a také ukázat jiné přednosti jako je doskakování pod košem. Velmi nám pomohl příchod Vojty Hamáčka (který dal i nejvíce bodů za zápas, 12b.) do druhého zápasu, který dal naše první body a nastartoval nás. Dokonce i druhý poločas jsme se holek přestaly bát a chvilkama jsme i výborně bojovali. Bylo vidět, že ten zápas chceme vyhrát a snažili jsme se proto udělat vše.

Výsledek jsme udrželi a vyhráli o 2body, i přesto že jsme v posledních vteřinách nechaly hradecké lvice dát velmi lehký nájezd bez obrany.

Posted in Mládež, NOVINKY, U11, U13