26. 11. 2019

23.11.2019

BK NAPOS Vysoká n.L. : BLNP 63 : 29

BK NAPOS Vysoká n.L. : BLNP 86 : 27

Na sobotní utkání přijeli nováčci soutěže Lomnice nad Popelkou. Už při rozcvičování bylo znát, že hrají teprve rok, ale byli velice šikovní. I přesto, že bylo v týmu asi 6 starších hráčů, jsme nad nimi vyhráli.

Bohužel mě zamrzelo od našeho týmu, že jsme nehráli to, co jsem po nich chtěla. Hráči si mohli zkoušet různý kombinace „hoď a běž“, „1 na 1“, ale spíše si užívali, že vyhráváme a dělali si z toho srandu. Naštěstí je vidět zlepšení v agresivitě, že už konečně zase vybíháme do rychlých protiútoků a využíváme rychlosti našeho celého týmu. Pochvalu zaslouží náš nejmladší hráč Honza Novotný, který měl krásné asistence a Matyáš Šanda, který kraloval v bodech.

 Jsem ráda, že máme další dvě vítězství a v tabulce jsme se posunuli na krásné 4. místo.

Posted in Mládež, NOVINKY, U13