25. 4. 2022

SŠB Pardubice vs. BK NAPOS Vysoká n. Labem – 77:56 (19:17, 31:27, 51:42)

Basketbal Svitavy vs. BK NAPOS Vysoká n. Labem – 56:71 (22:17, 34:36, 48:52)

Tento víkend v sobotu 23.4. jsme se s týmem U12 zúčastnili turnaje Final 4, který se konal v Pardubicích. První zápas jsme sehráli s týmem SŠB Pardubice. První poločas byl celkem vyrovnaný. Ale ve druhém poločase soupeř přitvrdil v obraně a po několika zbytečných ztrát, nepřesných přihrávek nám odskočil na 20-ti bodový rozdíl. Konečný stav 76:55 neodpovídá našemu předvedenému výkonu. Náš druhý zápas tak byl bojem o třetí místo. Hráli jsme proti týmu ze Svitav, který se v základní části umístil před námi. Tento zápas jsme zvládli výborně. Skoro po celý zápas jsme byli ve vedení a nakonec jsme zvítězili 71:56. O většinu našich vstřelených bodů se postaral Tom Dalecký. Pochvalu si ale zaslouží celý tým za bojovnost, i rodiče, kteří nás neúnavně povzbuzovali. Takže závěr sezony nám vyšel, máme bronzové medaile.!!!!