22. 1. 2024

Dramatické střety U12 s Náchodskými Bizony: Boj do posledních minut

V sobotu 21. ledna naše U12 přivítaly tým Náchodských Bizonů, které jsme v prvním kole na jejich palubovce dokázali dvakrát porazit. Očekávali jsme vyrovnané střety, a oba týmy byly v plné síle.

První utkání: Těsná prohra po dramatickém závěru

První utkání začalo velmi dobře pro náš tým, zejména v útoku, a podařilo se nám získat vedení. První polovinu jsme byli lepším týmem v útoku, kde jsme předváděli dobré týmové akce, ale Náchodští se stále drželi na dostřel. Vstup do druhého poločasu nebyl ideální, a Náchodští zrychlili v útoku. Naše reakce nebyla tak efektivní, a poslední minuty zápasu přinesly velmi napínavé momenty na obou stranách.. Nakonec mělo štěstí náchodský tým, a zvítězil těsným rozdílem 55:57.

Druhé utkání: Omluva za začátek, ale bojovný návrat

Ve druhém zápase jsme podcenili začátek a úplně jsme ztratili rytmus v útoku. První polovinu jednoznačně ovládl soupeř, a zdálo se, že to směřuje k debaklu. Nicméně, po poločase jsme se oklepali a dokázali jsme stáhnout patnáctibodový náskok soupeře na pouhé 4 body. Nakonec jsme nedokázali obrat dokončit, a soupeř si připsal druhé vítězství s konečným skóre 52:60.

Posted in Menu, NOVINKY, U12