16. 10. 2023

BK NAPOS Vysoká n. Labem vs. BSK TJ Jičín – 75:81 (15:16, 36:32, 58:55)

BK NAPOS Vysoká n. Labem vs. BSK TJ Jičín – 69:67 (13:24, 33:38, 48:49)

V sobotu 14. října se tým U12 BK Vysoká postavil tváří v tvář týmu BSK Jičín na svém domácím hřišti a utkání nabídlo dramatický příběh, který ukázal sílu a odhodlání našich svěřenců.

První zápas byl napínavým, kde BSK Jičín využil svých rychlých protiútoků k získání vedení. Naši hráči se však nevzdali a bojovali až do poslední chvíle. I když nakonec prohráli 75:81, ukázali bojovný duch a schopnost reagovat na náročné situace.

V druhém zápase jsme vstoupil do zápasu s odhodláním hrát agresivně a jednotně. Byl to vyrovnaný souboj, kde se o vítězství rozhodovalo až v poslední minutě. Klíčový okamžik přišel, kdy Martin Dohnal trefil tříbodový koš a poslal tým BK Vysoká do vedení. Zápas skončil vítězstvím 69:67.

Trenéři a hráči byli nadšeni z výhry v druhém zápase.“Byl to neuvěřitelně vzrušující zápas a naši hráči ukázali, že jsou schopni reagovat na tlak a hrát jako tým,“ uvedl jeden z trenérů. „Toto vítězství nám dává sebevědomí a motivaci pokračovat v našem vývoji.“

Tým BK Vysoká nyní pokračuje v tréninku a přípravě na další výzvy v nadcházející sezóně s odhodláním ukázat, že jsou připraveni konkurovat na všech úrovních.

Posted in Menu, NOVINKY, U12