13. 2. 2024

V sobotu 11.2. jsme se vydali na zápasy do Vysokého Mýta. Soupeř sice je na posledním místě, ale i přesto jsme měli k soupeři respekt a chtěli jsme od první minuty ukázat naší sílu.

První minuty zápasu jsme sice dostali jednoduché dva koše, ale poté jsme se vzchopili a začali hrát naší hru. V útoku byla vidět sehranost našeho celku v útoku. Ke konci první čtvrtiny se soupeř trochu dotáhl. Ve druhé čtvrtině jsme přitlačili v obraně a soupeře jsme přehráli na obou stranách hřiště. V druhé polovině jsme si udržovali dvouciferný náskok a zápas dotáhli do vítězného konce 55:77.

 

V druhém utkání jsme chtěli opět předvést dobrý výkon. Sice jsme neproměnili spoustu lehkých košů, ale soupeři jsme nedali šanci. Od první čtvrtiny jsme si hlídali vedení a postupně navyšovali vedení. Zápas byl v podobném průběhu jako první a připsali jsme si i druhou výhru 46:68.

 

Posted in Menu, NOVINKY, U12