17. 12. 2023

BK NAPOS Vysoká nad Labem : BK Loko Trutnov  84:63 (14:11, 44:26, 58:48)    

BK NAPOS Vysoká nad Labem : BK Loko Trutnov  77:43 (11:10, 38:23, 59:37)

V sobotu 9. prosince sehrál náš tým U12 ve Vysoké dva zápasy proti družstvu děvčat z Trutnova, které ovšem kvůli vysoké „marodce“ nastoupilo pouze v sedmi hráčkách. Začátek prvního utkání byl vyrovnanější, ve druhé čtvrtině se nám podařilo zejména díky rychlým útokům skórovat a soupeři z Trutnova jsme bodově odskočili. Dvouciferný náskok se nám dařilo udržet až do konce prvního utkání, které skončilo 84:63. Podobný byl i průběh druhého utkání, kdy jsme od druhé čtvrtiny zápas bodově kontrolovali a došli jsme si pro vítězství 77:43.

Naše herní převaha zajistila, že obě sobotní utkání obecně proběhla v poklidnější atmosféře, a to i s nízkým počtem osobních chyb. Našemu družstvu se většinou podařilo kontrolovaně rozehrávat míč a dobře kombinovat v útoku, v průběhu zápasů jsme i zlepšili osobní obranu. Musíme ale dále zapracovat na individuálních dovednostech hráčů a na přihrávkách při přechodu do útoku. Naši hráči si zaslouží pochvalu hlavně za pěkný týmový výkon, rodičům a sourozencům hráčů děkujeme moc za hlasitou podporu.

Do dalšího zápasu nastoupí U12 proti Ústí nad Orlicí, a to na jejich palubovce dne 6. ledna 2024.

Posted in Menu, NOVINKY, U12