30. 10. 2023

BK NAPOS Vysoká n. Labem vs. Draci Vysoké Mýto – 70:53 (14:21, 33:32, 48:45)

BK NAPOS Vysoká n. Labem vs. Draci Vysoké Mýto – 76:59 (18:10, 42:23, 60:42)

V sobotu 28. října nás čekal soupeř z Vysokého Mýta na své domácí palubovce, kde se odehrály dva úžasné zápasy, které ukázaly sílu a odhodlání našich hráčů.

První zápas byl plný dynamiky a dramatických momentů. Náš tým začal trochu nervózně, ale postupně se rozehrál. Každou čtvrtinou se náš výkon zlepšoval, a to vedlo k vítězství 70:53 pro náš tým. Tento zápas ukázal, že naši hráči mají sílu reagovat na těžkosti a zlepšovat svůj výkon během zápasu.

Druhý zápas byl od začátku v naší režii, kdy naši hráči hráli s energií a sebevědomím. I když se soupeř v poslední čtvrtině pokusil stáhnout náskok na pouhých 10 bodů, náš tým se vzchopil a zajistil vítězství 76:59. Toto vítězství bylo odměnou za tvrdou práci a týmovou spolupráci.

Trenéři a hráči týmu BK Vysoká byli nadšeni z těchto výsledků a ukázali, že mají potenciál a sílu hrát na špičkové úrovni. „Toto byl skvělý den pro náš tým,“ uvedl jeden z trenérů. „Ukázali jsme sílu týmu a schopnost reagovat na těžkosti.“

Posted in Menu, NOVINKY, U12