25. 1. 2022

BK NAPOS Vysoká n. Labem vs. Basketbal Svitavy – 56:67 (10:17 34:31 44:53)

BK NAPOS Vysoká n. Labem vs. Basketbal Svitavy – 59:52 (16:7 25:32 37:48)

V sobotu 22.1. jsme s týmem U12 sehráli v novém roce  první zápasy na domácí palubovce. Naším soupeřem byl tým Svitav. Těmito zápasy začalo druhé kolo naší soutěže. Potěšilo mě, že jsme se sešli v tak velkém počtu hráčů – celkem 16. Ani v zápise utkání nenajdete tolik kolonek. Pro mě trenéra to přineslo problém při střídání. Samozřejmě jsem chtěl, aby si zahráli všichni,  i nováčci, kteří toho mají natrénováno málo. A tak někteří hráli méně než v jiných zápasech.

Tým Svitav měl vyšší a urostlejší hráče a to nám v prvním zápase dělalo problém na doskoku pod oběma koši. Většinu soubojů jsme prohráli a to se projevilo na konečném výsledku prvního zápasu, který jsme prohráli 56:67. Ve druhém utkání jsme se celkově zlepšili, byli jsme bojovnější a se soupeřem jsme drželi krok. Velmi dobře jsme zahráli v poslední čtvrtině zápasu, kterou jsme jednoznačně vyhráli a tím i celý zápas 59:52. Pochvalu zaslouží všichni hráči a hráčky, kteří to nevzdali a bojovali do poslední vteřiny zápasu.

Stanislav Petr

Posted in Menu, NOVINKY, U12