11. 9. 2023

Mladí basketbalisté z Vysoké se minulý víkend zúčastnili vzrušujícího mezinárodního turnaje kategorie U12, který se konal v Holicích. Soutěžili proti týmům z Přelouče, Holic, Litomyšle a MKS Strzelce Opolskie, a přestože výsledky nebyly vždy v jejich prospěch, ukázali velkou oddanost a bojovnost.

Sobota přinesla dva zápasy pro náš tým. I přes tvrdou práci na hřišti, se nám nepodařilo překonat své soupeře, a zápasy skončily prohrou. Nicméně, i přes nepříznivé výsledky si hráči a trenéři odnesli cenné zkušenosti a připravovali se na nedělní zápasy.

Nedělní den přinesl napínavé střetnutí s týmem z Přelouče. Hráči Vysoké se prezentovali vynikajícím výkonem. Až do samého závěru bylo utkání velmi vyrovnané. Bohužel, i přes jejich snahu a srdnatý výkon, nedokázali Přelouč porazit, a zápas skončil prohrou s rozdílem pouhých pěti bodů.

Poslední utkání turnaje bylo proti silnému polskému týmu, MKS Strzelce opolskie. Polský tým předvedl svou kvalitu a dosáhl výrazného vítězství. I přes tuto prohru v závěrečném utkání byli trenéři a hráči  vděční za příležitost zúčastnit se mezinárodního turnaje a získat cenné zkušenosti z takovýchto náročných zápasů.

I přes výsledky na turnaji, může být tým hrdý na svůj výkon. Tento turnaj jim poskytl nejen možnost soutěžit na mezinárodní úrovni, ale také ukázal, na čem je třeba pracovat a zdokonalovat se.

Posted in Menu, NOVINKY, U12