9. 10. 2023

Basket Litomyšl vs. BK NAPOS Vysoká n. Labem – 78:21 (19:3, 31:10, 54:15)

Basket Litomyšl vs. BK NAPOS Vysoká n. Labem – 81:13 (10:3, 30:5, 55:13)

V sobotu 7. října se našu U11 postavili čelem výzvě na venkovní půdě v Litomyšli, kde odehráli své první zápasy sezóny. I když výsledky nebyly pro tým ideální, trenéři hodnotí tato utkání jako pozitivní zkušenost pro mladé hráče.

V obou zápasech se ukázalo, že soupeř z Litomyšle disponuje rychlou a agresivní hrou, která naše mladé hráče v mnoha momentech překvapila. I přes velký rozdíl v skóre trenéři ani hráči nesmutní. „Pro mnoho našich hráčů to byl jejich první zápas a je důležité brát tyto zážitky jako kroky směrem k jejich vývoji,“ řekl trenér týmu.

Nejmladší minižáci mají před sebou celou sezónu a mnoho příležitostí k nápravě. Trenéři a hráči se již soustředí na tréninky a přípravu na další zápasy, a těší se na další výzvy, které budou na jejich cestě.

„Zkušenost, kterou jsme získali v Litomyšli, nás posune dál a pomůže nám růst jako tým,“ dodal trenér. „Máme před sebou dlouhou cestu, ale jsme odhodlaní ukázat, že jsme se z těchto zápasů poučili a budeme pracovat na svém zlepšení.“

Posted in Menu, NOVINKY, U11