21. 2. 2024

V sobotu jsme se vydali na derby na nábřeží, kde jsme vyzvali Hradecké Lvice. V prvních dvou utkáních doma jsme bohužel dvakrát prohráli.

 

Do těchto utkání jsme měli jasné cíle: hrát rychle dopředu a mít kvalitní obranu. Vstup se nám povedl a ukázali jsme, že jsme přijeli pro výhru. Nakonec první čtvrtina skončila ve prospěch domácích kvůli zbytečným chybám v obraně v posledních dvou minutách. V druhé čtvrtině jsme nedokázali udržet krok s rychlým útokem soupeře a vytvořil si dvouciferný náskok. Druhá polovina byla v režii soupeře a nedokázali jsme je zastavit a prohráli jsme 69:44.

 

V druhém utkání jsme přitvrdili v obraně a podařilo se nám  dobře vstoupit do zápasu. První polovina byla velmi vyrovnaná a předvedli jsme pěkné útočné kombinace. Druhý poločas jsme polevili, ale furt jsme se drželi a ke konci čtvrtiny jsme to opět stáhli. Poslední čtvrtina byla velmi napínavá a skóre se přelévalo z jedné strany na druhou. Soupeř dokázal v posledních dvou minutách proměnit pár těžkých střel a připsal si druhou výhru.

Posted in Menu, U11