20. 4. 2023

BVK Holice: BK NAPOS Vysoká nad Labem – 74:61 (19:10 35:19 50:43)        

BVK Holice: BK NAPOS Vysoká nad Labem – 68:40 (24:10 27:14 49:29)

V sobotu dopoledne hráli naši nejmladší dva zápasy proti BVK Holice. Jednalo se o závěrečná utkání před utkáním Final Four. Náš soupeř vstoupil do utkání aktivněji a od začátku si udržoval bodový náskok, který v polovině prvního zápasu dosahoval 16 bodů. Ve třetí čtvrtině se nám podařilo našeho soupeře z Holic přehrávat a aktivní hrou jsme snížili bodový rozdíl až na 7 bodů. V závěru utkání se nám bohužel v našem náporu pokračovat nepodařilo, soupeř náskok udržel a Holice vyhráli 74:61.

Druhý zápas v podstatě kopíroval vývoj toho prvního, soupeř si na začátku vypracoval náskok, který se mu podařilo postupně navyšovat a druhé utkání družstvo z Holic vyhrálo 68:40. Soupeři se dařilo těžit z našich zbytečných chyb zejména při rozehrávání míče, nedařilo se nám rovněž se prosazovat v podkošové hře. Právě na přihrávky a na obranu 1:1 se zaměříme v následujících tréninkových jednotkách. I přes naše chyby trenéři oceňují kolektivní a bojovný výkon družstva týmu. Do zápasů se nám rovněž podařilo zapojit i nové hráče, kteří začali s týmem trénovat teprve před několika měsíci a začali se tím aktivně připravovat na další zápasy.

Závěr sezóny našich nejmladších bude zakončen závěrečným turnajem o 9.-12. místo Smíšeného východočeského přeboru mladšího minižactva, který se 6. května uskuteční na domácí palubovce, ve Vysoké nad Labem.

Posted in Menu, NOVINKY, U11