7. 12. 2023

BK Studánka Pardubice vs. BK NAPOS Vysoká n. Labem – 78:47 (25:8, 45:14, 54:29)
BK Studánka Pardubice vs. BK NAPOS Vysoká n. Labem – 72:69 (10:32, 32:42, 35:58)

V neděli jsme se vydali do sousedních Pardubic s našimi nejmladšími hráči U11. Byly to zápasy plné emocí, kde jsme zažilijasnou prohru, ale i těsný únik výhry, která nám nakonec vyklouzla mezi prsty.

První utkání začalo špatně v obraně a soupeř nám v úvodu odskočil na rozdíl 15 bodů. Bohužel jsme nedokázali efektivně bránit, což se podepsalo na průběhu zápasu. Soupeř si postupně navyšoval náskok a nakonec nás porazil výsledkem 78:48.

Ve druhém utkání jsme však ukázali svůj bojovný postoj a zejména skvělý útok. Hned od první minuty jsme dominovali hřišti a drželi se vedení. Zvrat však přišel až v závěrečných minutách, kdy náš klíčový střelec zaznamenal pátý faul a musel opustit hřiště. V těsném finále nám nakonec unikla první výhra, a zápas jsme prohráli 72:69.

I když jsme si odnesli jednu prohru a jednu těsnou porážku, zápasy nám poskytly spoustu cenných zkušeností. Náš tým U11 ukázal sílu a bojovný duch, což jsou skvělé základy pro budoucí úspěchy.

Posted in Menu, NOVINKY, U11