12. 3. 2024

Naši nejmladší odehráli dva zápasy na Palubovce SŠB Pardubice, kteří jsou ve středu tabulky. Náš tým vyjel v plné síle a chtěli jsme urvat první vítězství.

První zápas jsme zaspali začátek zápasu a soupeř se dostal do vedení jednoduchými nájezdy. Po prvním střídání jsme se vrátili do hry a přitlačili na soupeře. Kvůli špatnému začátku soupeř v poločase vedl o 20 bodů. Ve druhém poločase byl vidět úplně jiný tým. Přitlačili jsme v obraně a dařilo se nám zakončovat po hoď a běž akcích. Druhý poločas byl vyrovnaný, ale nedokázali jsme stáhnout náskok z prvního poločasu a proto jsme prohráli 46:28.

Věděli jsme, že můžeme hrát vyrovnaněji a proto jsme do druhého zápasu chtěli zlepšit obranu a přihrávky na útočné polovině. A obrana se nám v první půli povedla a první čtvrtinu jsme po skvělém bojovném výkonu vyhráli 12:7. Bohužel pro nás se naše zakončování zastavilo a poté jsme do konce zápasu nebyli schopni trefit skoro nic a soupeř si pomalinku a jistě převzal vedení. I přes naší absenci na útočné polovině, tak jsme furt tvrdě bránili a bojovali do poslední minuty. Zápas skončil 37:21 pro domácí SŠB PCE.

Posted in Menu, NOVINKY, U11