21. 2. 2023

Královští Sokoli: BK NAPOS Vysoká nad Labem – 108:24 (30:10, 60:11, 80:17)

Královští Sokoli: BK NAPOS Vysoká nad Labem – 99:18 (30:6, 52:12, 75:18) 

V neděli hrálo naše družstvo nejmladších U11 dva zápasy proti favoritovi skupiny Královským Sokolům. Náš soupeř od začátku utkání udával hře tempo a svojí důraznou obranou nám neumožňoval se výrazněji prosazovat při našich útocích. V obraně nám naopak dělala problém obrana jeden na jednoho, soupeř dobře kombinoval a zdatně využíval jednoduché kombinace ve formě „hoď a běž“. Řada košů bohužel pramenila i z našich hrubých chyb při rozehrání míče ze zámezí či díky našim nepřesným přihrávkám a naše chyby soupeř většinou rychle trestal proměněnými koši.

Královští Sokoli v obou utkáních jasně potvrdili, proč vévodí čelním pozicím tabulky Východočeské oblasti U11. Naši hráči každopádně předvedli v obou utkáních bojovný výkon a i přes vysokou prohru to naši nemladší svěřenci nesli statečně a zaslouží si za své výkony pochvalu. Velké poděkování patří rodičům a kamarádům, kteří přišli naše nejmladší svěřence v neděli do haly ve Vysoké podpořit. Obě utkání ukázala, že kromě individuálních basketbalových dovedností se musíme v tréninku zaměřit na lepší rozehrání míče, osobní obranu a na zlepšení přihrávek.

Další zápas bude naše družstvo U11 hrát 4. března na domácí palubovce proti Ústí nad Orlicí.

Posted in Menu, NOVINKY, U11