16. 1. 2024

V sobotu 13. ledna se naši nejmladší hráči vydali na náročné utkání do sousedních Pardubic, které patří mezi favority soutěže. Věděli jsme, že nás čeká výzva, ale s odhodláním jsme se postavili tvrdému soupeři.

První utkání: Slušný začátek, ale síla domácích převládla

V úvodním zápase jsme začali dobře, ale narazili jsme na rychlost a pevnou obranu pardubického týmu, kterému jsme se bohužel nemohli plně vyrovnat. I přes statečnou snahu našeho týmu jsme nestačili na sílu a zkušenosti domácích Pardubic. První utkání skončilo výhrou domácích 65:26.

Druhé utkání: Bojovný postoj, ale opět výhra domácích

I ve druhém zápase jsme předvedli bojovný postoj, ale domácí tým si udržel pevnou kontrolu nad utkáním. I když jsme se snažili odpovídat, nedokázali jsme otočit vývoj ve svůj prospěch. Druhé utkání skončilo výsledkem 80:18 v neprospěch našeho týmu.

I přes dvě porážky, trenéři byli spokojení s výkonem našich svěřenců, kteří se pomalu a jistě zlepšují.

Posted in Menu, NOVINKY, U11