20. 11. 2022

BK NAPOS Vysoká nad Labem: BK Vividbooks Pardubice 54:44  (3:19 27:22 41:28)

BK NAPOS Vysoká nad Labem: BK Vividbooks Pardubice 40:44  (9:8 23:28 29:35)           

Vstup do sobotního zápasu s družstvem chlapců z Pardubic se našim nejmladším svěřencům nepovedl a po první čtvrtině jsme již prohrávali o 16 bodů. Do druhé čtvrtiny jsme nastoupili koncentrovanější a díky naší aktivitě v obraně i v útoku se nám podařilo zápas otočit a před poslední čtvrtinou jsme vedli o 13 bodů. V poslední čtvrtině jsme již udržovali pohodlný náskok a utkání jsme dotáhli do vítězného konce.

Druhý zápas byl mnohem vyrovnanější než zápas první. Od druhé čtvrtiny si však náš soupeř z Pardubic vytvořil mírný náskok, který se mu dařilo i v průběhu třetí čtvrtiny udržovat. V závěrečné čtvrtině jsme sice náskok soupeře snižovali, ale díky několika našim chybám při rozehrání míče v posledních minutách hry se nám již bohužel výsledek druhého utkání nepodařilo obrátit. Oba zápasy ukázaly bojovnost našich nejmladších svěřenců a jejich schopnost otočit vývoj prvního zápasu, za což si určitě zaslouží pochvalu.

Další zápas U11 hrajeme 3. prosince proti družstvu Sokol Hradec Králové.

Posted in Menu, NOVINKY, U11