27. 11. 2023

BK NAPOS Vysoká n. Labem vs. SŠB Pardubice – 21:95 (4:27, 8:48, 12:73)

BK NAPOS Vysoká n. Labem vs. SŠB Pardubice – 28:90 (16:10, 20:32, 23:61)

V sobotu 25. listopadu se mladí hráči Vysoké nad Labem postavili proti sousedním Pardubicím ve dvou utkáních, která se stala výzvou zejména kvůli absenci čtyř klíčových hráčů. I přes odhodlání se zápasy nevyvíjely podle očekávání.

Do prvního zápasu Vysoká nastoupila bez čtyř hráčů, což se projevilo zejména v obranné činnosti. Soupeř od první minuty převzal iniciativu, ujal se vedení a postupně navyšoval svůj náskok. Hráčům Vysoké se nedařilo proměňovat jasné koše, a tak se zápas nakonec skončil výrazným vítězstvím SŠB Pardubice s konečným skóre 21:95.

Ve druhém utkání předvedl tým Vysoké odlišný obraz. První čtvrtina byla plná bojovné obrany, což přineslo nadějný výsledek 18:10 ve prospěch domácího týmu. Bohužel, nedařilo se udržet tento tlak, a soupeř postupně otočil průběh zápasu ve svůj prospěch. Nakonec si Pardubice odvezly druhou výhru s výsledkem 28:90.