17. 1. 2023

Draci Vysoké Mýto : BK NAPOS Vysoká nad Labem 28:75 (6:16, 14:38, 26:50)

Draci Vysoké Mýto : BK NAPOS Vysoká nad Labem 32:69 (6:13, 20:35, 30:52)

V neděli hrálo naše družstvo nejmladších U11 dva zápasy ve Vysokém Mýtě. Od začátku prvního utkání se nám dařilo našeho soupeře přehrávat, proměňovali jsme naše útoky a v obraně jsme soupeři nedovolili se bodově výrazněji prosazovat. V první části utkání jsme si vytvořili pohodlný náskok, který se nám dařilo i nadále navyšovat, první utkání jsme přesvědčivě vyhráli 28:75.

Do druhého zápasu jsme nastoupili se stejnou taktikou, vytvořit si bodový náskok a pak v klidu dohrát druhou polovinu zápasu. To se nám podařilo a druhé utkání jsme poměrně hladce vyhráli 32:69. Všichni hráči a hráčky si zaslouží pochvalu za individuální bojovnost a za týmovou hru v průběhu utkání, herní projev celého družstva U11 se od začátku sezóny významně zlepšil.

I přes naše hladké výhry nám obě utkání ve Vysokém Mýtě ukázala, na co se musíme v dalších trénincích zaměřit. Jedná se hlavně o rozehrávání míče, přesnější přihrávky a o důraznější doskakování míčů při hře pod košem.

Závěrem děkujeme rodičům, kteří přijeli své děti do Vysokého Mýta podpořit.

Další zápas hraje družstvo U11 ve Vysoké 28. ledna, a to proti Stěžerům.

Posted in Menu, NOVINKY, U11