28. 3. 2023

BK NAPOS Vysoká nad Labem: TJ Jiskra Havlíčkův Brod 55:45 (11:13, 17:27, 34:35)

BK NAPOS Vysoká nad Labem: TJ Jiskra Havlíčkův Brod 45:40 (16:9, 29:21, 37:28)

V sobotu sehrál náš tým nejmladších dětí U11 ve Vysoké dva zápasy proti družstvu z Havlíčkova Brodu. Do začátku utkání jsme bohužel nevstoupili dobře, soupeř trestal naše špatné rozehrávky a nedařilo se nám důsledně bránit pod košem. V polovině utkání jsme proto prohrávali o 10 bodů. Ve druhé polovině zápasu se nám díky důslednější obraně a aktivnější hře v útoku podařilo vývoj utkání otočit v náš prospěch a první utkání jsme díky dobře odehranému druhému poločasu vyhráli 55:45.

Ve druhém utkání se nám dařilo od začátku udržovat několikabodový náskok a na začátku poslední čtvrtiny jsme vedli o 9 bodů. V závěru utkání náš soupeř z našeho náskoku několik bodů ukrojil, konečné vítězství 45:40 jsme již ale měli pod kontrolou. Na naší hře hlavně oceňujeme bojovnost hráčů a zvrat vývoje prvního utkání v náš prospěch. Nadále však budeme muset na trénincích zapracovat na lepším rozehrání míče, na důslednější obraně a na obranných i útočných doskocích.

Rodičům, kamarádům a sourozencům hráčů děkujeme moc za podporu, která nesporně přispěla k oběma výhrám.

Do dalšího zápasu nastoupí naši nejmladší proti družstvu z Holic, a to na jejich palubovce dne 15. dubna 2023.