15. 11. 2023

BK NAPOS Vysoká n. Labem vs. Královští sokoli – 34:76 (8:18, 15:38, 20:62)

BK NAPOS Vysoká n. Labem vs. Královští sokoli – 24:66 (8:19, 10:30, 16:50)

V sobotu 11. listopadu se v Napos Areně ve Vysoké nad Labem odehrálo 10. kolo smíšeného východočeského přeboru, kde domácí tým přivítal soupeře, Královské Sokoly z Hradce Králové. Zápasy byly napínavé, avšak výsledek nakonec připadl na stranu hostů.

Hned v úvodu se ukázalo, že Sokoli hrají velmi dobře, což potvrdili získáním vedení. Domácí tým se snažil držet krok, ačkoli se to v první čtvrtině nedařilo. Ve druhé části utkání se však podařilo domácím hráčům hru vyrovnat. Bohužel, toto vyrovnané období trvalo jen krátce a po zbytek zápasu táhli za kratší konec.

První zápas nakonec skončil výrazným vítězstvím Sokolů s konečným skóre 34:76.

V druhém zápase se Vysoká nad Labem rozhodla přitvrdit v obraně a snažila se udržet se Sokoly na dostřel. I přesto, že bylo utkání dlouho vyrovnané, domácí tým nezvládl vstup do druhé poloviny zápasu. Špatné rozhodování hráčů vedlo k získání velkého množství míčů ze strany soupeře, což rozhodlo o výsledku.

Druhý zápas skončil opět v neprospěch Vysoké, tentokrát se skóre zastavilo na 24:66.

Posted in Menu, NOVINKY, U11