29. 1. 2024

Zlepšení a Odhodlání: U11 Tým BK Vysoká čelí Litomyšli

V sobotu 27. ledna byla NAPOS aréna svědkem dalšího setkání týmu BK Vysoká U11 s týmem z Litomyšle. Předchozí dvě utkání mezi těmito týmy skončila prohrou BK Vysoká, a tak bylo jasné, že hráči měli v úmyslu ukázat své zlepšení a nabídnout vyrovnané zápasy.

Hned od začátku prvního zápasu bylo vidět, že BK Vysoká drží krok se soupeřem. Oba týmy předváděly tvrdou hru, ale dva klíčoví hráči z Litomyšle se stali rozhodujícími faktory. Navzdory úsilí BK Vysoká v obraně bylo obtížné zastavit soupeřův útok, a postupně si soupeř vypracoval výrazné vedení. První zápas nakonec skončil prohrou BK Vysoká 31:114.

Ve druhém utkání se BK Vysoká snažila vylepšit útok, a podařilo se jim hrát vyrovnaně v první polovině. Chtěli přitlačit v obraně ve druhé polovině, ale síla soupeře opět vyšla najevo, a BK Vysoká nakonec podlehla 42:81. I přesto, že výsledky nebyly v jejich prospěch, každý zápas přinesl cenné zkušenosti a ukázal na růst a posun výkonnosti týmu.

Trenéři a hráči BK Vysoká si váží každého zápasu jako příležitosti k učení se a zdokonalení. Zlepšení je patrné, a to je pro tým důležité.

Posted in Menu, NOVINKY, U11