20. 1. 2020

16.1.2020

Východočeský přebor v kategorii U 11 – Vysoká nad Labem

BK NAPOS Vysoká n.L. – Královští Sokoli HK 64:34  (20:12, 40:15, 52:23)

BK NAPOS Vysoká n.L. – Královští Sokoli HK 65:51  (  5:16, 20:19, 33:45)

V předehrávaném utkání 8. kola přeboru jsme hostili v Hradeckém derby tým Královští Sokoli a bylo to derby jak se patří. Všichni hráči nechali na hřišti úplně všechny své síly a schopnosti, a tak byli k vidění i pěkné basketbalové akce na obou stranách hřiště.

V prvním utkání jsme měli celý zápas pod kontrolou a vynikala naše rychlost a přesné zakončení dvojtaktů.

V druhém zápase nás Královští Sokoli přehrávali, nám se nedařila střelba. Postupem času jsme hru vyrovnali a výsledek otočili na naši stranu. Za oba zápasy musíme pochválit Davida Capka, který se svojí rychlostí a přesným zakončením po samostatných unicích zasloužil o naše vítězství.

Současně musíme pochválit celý náš tým za výborný výkon nejen na hřišti, ale i za projevení týmového ducha na lavičce.

M.K.

Posted in Mládež, NOVINKY