10. 9. 2017

V Týništi dne 9.9. 2017 se naš tým zúčastnil turnaje ročníku 2005. Kde odehrál 3 utkání, bohužel ani jedno znich nebylo vítězné. Situaci nám zkomplikovalo zjištění, že v této kategorii musejí týmy hrát na standartní basketbalové koše a to ve výšce 3,05 metru. To však nijak neměnilo bojovnost, nasazení a chuť hrát basketbal. Poslední zápas proti Týništi byl obzvláště vyrovnaný, prohráli jsme o jediný bod. Velkým překvapením byl skvělý výkon Tomáše Krále. Dařilo se nám bránit 5×5 a hrát do rychlosti, problém však byl v obraném doskoku a zakončení z podkoše. V turnaji jsme hráli proti hráčům starším než-li jsme my. Pro naše hráče to byli nové zkušenosti, které se budou v budoucnu hodit,..

Turnaj jsme absolvovali v tomto složení Jancur Radim, Koutník Josef, Koutník Jakub, Král Tomáš, Lacko Adam, Novotný Jakub, Pavlíková Eliška, Pleskot Bivoj, Říha Jan, Synáček Vojtěch, Sobotková Barbora, Tabach Lucián, Žec Marko.

Posted in Nezařazeno