18. 9. 2019

Sehráli jsme první zápasy v kategorii U14 a vůbec ne špatně. První zápas byl poznamenán brzkým vstáváním a nerozehraností. Prohra z loňským vítězem turnaje Česká Třebová zamrzela. V dalším zápase, už jsme předvedli hru kterou bych chtěl aby kluci předváděli. Bojovnost ,nasazení , soustředěnost a s o hlavu větším soupeřem, jsme hráli velmi dobře. Výhra o 2body se Šumperkem byla odměnou. V dalším zápase jsme nastoupili proti vítězi naší loňské skupiny kategorie U13 Trutnovu a opět musím kluky pochválit odpracovali skvělý zápas. Porážka v prodloužení tak nemusela tolik bolet. Při vyrovnanosti bodu v naší skupině rozhodovalo skóre a nám chyběl 1bod na třetí místo a 5 bodu na druhé. Tím pádem jsme skončili ve skupině poslední . Poslední zápas se mi hodnotit nechce neboť zkazil celkový dojem z dobře odehraného turnaje. Což jsem hráčům hned po zápase důrazně vyčetl a snad se z toho kluci ponaučí.


Celkově turnaj hodnotím kladně . Ukázalo se, že tým svou kvalitu má a že je na čem stavět. Chválím kluky ročníkově mladší kteří ukázali svoji kvalitu a že pro tým budou nepostradatelní .

Posted in Mládež, NOVINKY, U14