11. 9. 2023

V sobotu 9. září se v naší hale ve Vysoké nad Labem uskutečnil další ročník přípravného basketbalového turnaje MK-STAV CZ CUP, tentokrát pro mladé basketbalisty ve smíšené kategorii U14. Turnaje se zúčastnily tradičně 4 celky. Kromě domácího týmu přijali naše pozvání mladí hráči a hráčky SKB Česká Třebová, BK TJ Turnov a ligového BC Kolín. Čekaly nás pěkné zápasy se zajímavými soupeři.

Vysocká hala byla opět zaplněna rodiči, kteří podporovali své ratolesti. Celkové prvenství si zaslouženě po suverénních výkonech odvezl tým BC Kolín, druhé místo putuje do Turnova a třetí do České Třebové! Na domácí celek tentokrát přes nespornou snahu zůstala bramborová medaile. Soupeři byli holt lepší a nad naše síly, což je ale ta největší motivace do dalšího tréninku. Důležitější než výsledky však byla možnost si opět po prázdninách zahrát basketbalový zápas, užít si hru, posbírat nové basketbalové zkušenosti. 6. ročník MK-STAV CZ CUP se k radosti všech opět uskutečnil v naší krásné vysocké hale a vydařil se. Děkujeme všem hráčkám a hráčů za předvedené výkony a perfektní basketbalový den, proto se již nemůžeme dočkat začátku nové sezóny, která klepe na dveře.

Za podporu letošního ročníku děkujeme Martinu Kolomému a jeho společnosti MK-STAV CZ a společnosti DECATHLON Hradec Králové.

Výsledky:

BK NAPOS – SKB Česká Třebová 30:62

BK NAPOS – BC Kolín 17:60

BK BK NAPOS – BK TJ Turnov 22:48

 

Nejlepší hráčka BK NAPOS: Nikola Vodičková

Nejlepší hráčka SKB Česká Třebová: Kristýna Lukešová

Nejlepší hráč BC Kolín: Michal Skořepa

Nejlepší hráč BK TJ Turnov: Vít Kysela

Konečné pořadí:

  1. BC Kolín
  2. BK TJ Turnov
  3. SKB Česká Třebová
  4. BK NAPOS Vysoká nad Labem

Za pořadatele turnaje: Marek Trejtnar

Posted in Menu, NOVINKY, U14