18. 9. 2019

basketbalový turnaj U13Vysoká nad Labem

V neděli 14. září se v naší hale ve Vysoké nad Labem uskutečnil druhý ročník NAPOS CUPu  pro mladé basketbalisty v kategorii U13. Turnaje se zúčastnily celkem 4 celky, kromě domácích také mladé naděje Tygrů Praha a BK Kladno. Čtveřici doplnili mladí basketbalisté z polského Górniku Walbrzych, čímž se stal turnaj mezinárodním!

Od prvního utkání byl na všech hráčích vidět velký zápal a radost ze hry, což bylo hlavním cílem tohoto přípravného klání. Stejně jako minulý týden se během turnaje U12 uskutečnila atraktivní týmová soutěž „skills challenge“, ve které zvítězili hráči polského Walbrzychu. Všechny pak dostal do varu svými kouzly s míčem Dan Klika během své exhibice ve freestyle basketbalu. Celkové prvenství si zaslouženě odvezli hráči pražských Tygrů, kteří během turnaje nepoznali porážku. Druhou příčku vybojovali chlapci z Polska, třetí pak BK Kladno. Na náš tým sice zbyly pomyslné  bramborové medaile, ale to nevadí, protože se za své předvedené výkony nemusí vůbec stydět, i když letošní soupeři byli nad jejich síly. Nejlepším hráčem turnaje byl zvolen Matyáš Střelba z vítězného týmu Tygrů Praha.

Druhý ročník NAPOS CUPU se vydařil, proto se již můžeme těšit na jeho další pokračování, ale hlavně na blížící se novou sezónu. Zachovejte našim týmům přízeň.

 

Výsledky:

 

BK NAPOS – Tygři Praha 9:49

BK NAPOS –  BK Kladno 26:27

BK NAPOS –  Górnik Walbrzych 19:49

 

Nejlepší hráč turnaje: Matyáš Střelba (Tygři Praha)

 

Konečné pořadí:

  1. Tygři Praha
  2. Górnik Walbrzych
  3. BK Kladno
  4. BK NAPOS Vysoká nad Labem
Posted in Mládež, NOVINKY, U12, U13