6. 12. 2021

BK NAPOS Vysoká n.L. B  :  Alkon    84: 76

Ve čtvrteční podvečer jsme přivítali na naší palubovce tým Alkon. Soupeř dorazil pouze v pěti hráčích. Náš tým se už při rozcvičení viděl jako vítěz a v první čtvrtině jsme prohrávali o 11 bodů, v poločase taktéž o 11 bodů. Hráči Vysoké až v poločase pochopili, že bez tvrdé dřiny v obraně nemůžeme vyhrát. Začali jsme presovat jejich skvěle hrající hráče, Bělku a Pilaře, abychom jim znesnadnili rozehrávku a rázem byla třetí čtvrtka + 9 bodů. Díky naší široké lavičce jsme udrželi tempo a dotáhli utkání do konečného, utrpěného vítězství. Klobouk dolu před soupeřem, který vydržel bez střídání vysoké tempo hry a utkání rozhodně nevzdal…

Sestava a body: Pour 21, Zavřel 17, Král 13, Šejvl 13, Štajer 12, Mizerová 2, Juhasz 2, Alexandr 2, Hůlka 2, Plaček.

Posted in Menu, Muži B, NOVINKY