3. 11. 2023

Tým mužů BK Vysoká zahájil sezónu 2023/24 ne úplně podle našich představ, ale věříme v náš potenciál a odhodlání dosáhnout úspěchu v druhé lize. Prvních 6 kol sezóny přineslo pět výher a jednu hořkou prohru…

První dvě kola sezóny jsme odehráli na domácí palubovce ve Vysoké nad Labem. V prvním zápase proti Brandýsu jsme ovládli utkání a zvítězili 82:68. Druhý den jsme pokračovali ve stejném tempu a porazili Basket Poděbrady 101:65.

Ve třetím a čtvrtém kole jsme se vydali na venkovní zápasy v celkem osekané sestavě. Přesto se nám podařilo porazit dlouhodobé rivaly BVK Holice s výsledkem 73:59. Bohužel proti silnému týmu Tesla Pardubice, který poslední roky hraje vždy o první místa ve druhé lize, jsme hráli pouze v osmi hráčích. I přes naše nasazení jsme nedokázali udolat domácí a prohráli 70:61.

Poslední dvě kola byla znovu na domácí půdě a opět jsme ukázali svou sílu a týmovou spolupráci. Nejprve jsme porazili Válečníky Děčín 94:80 a následně Slunetu Ústí nad Labem 106:71. Tyto dva zápasy jsme hráli dobře na útočné polovině, ale to se nedá říct o obraně a víme na čem pracovat.

I přes jednu prohru s Pardubickou Teslou máme výbornou bilanci 5 výher a 1 prohry po prvních 6 kolech sezóny.

Posted in Menu, NOVINKY