2. 9. 2023

Srpen je pro naše basketbalové naděje zvláštním měsícem, neboť značí zahájení intenzivní letní přípravy. Tato doba je klíčová, neboť naši hráči se pečlivě připravují na nadcházející sezonu. Pro nás je to více než jen sport, je to o budování silných týmových vazeb a rozvíjení dovedností.

U19: Premiéra v celostátní lize

Kategorie U19 začala svou letní přípravu už 31. července plná očekávání a nadšení. Tým trenérů a hráčů tvrdě pracuje, aby dosáhl svých cílů. Letní tréninkový program je náročný a zaměřený na zdokonalení dovedností, posílení kondice a strategickou přípravu na nadcházející sezónu.

Kemp pro Kategorie U13 až U15

Od 21. srpna do 25. srpna jsme uspořádali kemp pro mladší hráče v kategoriích U13 až U15. Tato událost byla zaměřena na zlepšení kondice, posilování a rozvoj základních individuálních dovedností. Mladí hráči se intenzivně věnovali tréninku a získávali cenné zkušenosti, které jim pomohou stát se lepšími hráči.

Kemp pro naše nejmladší

V posledním týdnu srpna probíhal kemp pro naše nejmladší hráče, od přípravky až po kategorii U12. Tato událost byla plná zábavy a hravého učení. Děti se seznámily s basketbalovými základy a dovednostmi prostřednictvím různých her a cvičení. Bylo krásné sledovat, jak se naše budoucí talenty stále více zapojují do světa basketbalu.

Rozkvétající Budoucnost

Naše letní příprava ukazuje naši oddanost a vášeň pro basketbal. Máme ambiciózní cíle pro nadcházející sezónu a jsme připraveni pracovat tvrdě, abychom je dosáhli. Věříme, že naši hráči budou nejen na hřišti, ale i mimo něj vynikajícími jedinci, kteří nás budou hrdě reprezentovat ve všech soutěžích.

Sledujte Nás!

Chcete-li zůstat informováni o našem postupu během letní přípravy a v nadcházející sezóně, sledujte náš klub na našich sociálních sítích a na našem webovém portálu. Společně můžeme dosáhnout vynikajících výsledků a tvořit budoucnost basketbalu v naší komunitě!

Sledujte naše hráče, trenéry a celý klub, a podpořte nás na naší cestě k úspěchu na basketbalovém hřišti!

Posted in Menu