13. 4. 2022

Milé hráčky a hráči,

mezinárodní basketbalová federace FIBA se v rámci vzdělávacího programu TIME OUT 2.0 rozhodla provést výzkum ve spolupráci s Institutem sportovní ekonomie a managementu Německé sportovní univerzity v Kolíně nad Rýnem. Cílem průzkumu je vyhodnotit překážky, příležitosti a
opatření při kombinování sportovní kariéry a studia.

Průzkum proběhne v 8 vybraných evropských zemích a Česká republika byla vybrána jako
jedna z nich. Prosím, najděte chvíli svého času a věnujte ho vyplnění dotazníku v online formě na následujícím odkaze https://ww3.unipark.de/uc/FIBA_DC/7b9a/ Odkaz pro vyplnění dotazníku bude aktivní a přístupný do pátku 15. dubna 2022.

Předem děkujeme za vaši účast při realizaci tohoto projektu, jehož cílem je lépe porozumět tématu, které se významně dotýká nás všech.

S pozdravem,

Jiří Welsch
Vedoucí úseku mládeže ČBF
Absolvent programu FIBA TIME OUT

Posted in Menu, NOVINKY