11. 12. 2017

9.12.2017

BK Napos Vysoká nad Labem : BSK Continental TJ Jičín   88 : 46  (24:4, 47:11, 70:32)

Východočeská liga žen pokračovala 11. kolem, kdy BK Napos Vysoká nad Labem přivítala na domácí palubovce celek BSK Continental TJ Jičín. A byla to hra „kočky s myší“. V první čtvrtině dovolily naše ženy svým soupeřkám pouhé 4 body a bylo prakticky rozhodnuto. Dvacetibodové vedení do poločasu navýšily na 36 bodový rozdíl a neponechaly nic náhodě. Celkem pěti trojkami se blýskla Dominika Paclíková a v celkovém součtu 23 bodů se stala nejlepší střelkyní utkání. Pět hráček si zapsalo do statistik 10 a více bodů, patřily k nim Michaela Kaňuková – 18 bodů, Michaela Hidveghy a Andrea Skřivánková po 11 bodech, Marcela Kosová 10 a zmíněná Dominika Paclíková s 23 body. Štěpánka Boříková přidala 7 bodů, Tereza Stará 6 a konto výsledných 88 bodů dovršila Pavlína Králíková 2 body.

Ženy Naposu jsou nadále bezkonkurenčním  lídrem tabulky s 21 body. Mají k dobru domácí utkání se Sokolem Nilfisk HK „B“, které bylo odloženo pro obsazenou halu a soupeř nechtěl přistoupit na sehrání utkání v pátek 8.12.2017. Loko Trutnov „B“ hostil v neděli 10.12. celek BK Přelouč, výsledek v tuto chvíli není znám.