14. 11. 2017

11. 11. 2017- 1. kolo BK Napos Vysoká nad Labem : Týniště nad Orlicí 77 : 28     (25:4, 43:8, 59:18)

V dohrávce 1. kola Východočeské ligy žen naše děvčata doslova deklasovala celek Týniště nad Orlicí. Jednadvacetibodový náskok po první čtvrtině, když týnišťským hráčkám dovolily pouze 4 body za období. Podobný průběh měla i druhá čtvrtina, Týniště opět pouze 4 body. Napos odcházel do přestávky s luxusním náskokem 35 bodů, který dokázaly ve druhé části navýšit na – bez jednoho bodu padesátibodový konečný rozdíl. Ženy Naposu byly z trojkové vzdálenosti úspěšné 8x, soupeřkám tuto možnost nedaly ani jednou.

Dominika Paclíková zatížila konto Týniště 4 trojkami a celkově 18 body, Barbora Zoubková 13 bodů (2x za 3b), Michaela Kaňuková 12 bodů (2x za 3b), Štěpánka Bořková 10 bodů, Pavlína Králíková 6 bodů, Marcela Kosová 6 bodů, Andrea Skřivánková, Tereza Stará a Michaela Hidveghy po 4 bodech.

12. 11. 2017- 9. kolo Týniště nad Orlicí : BK Napos Vysoká nad Labem 47: 82 (11:19, 19:34, 33:61)

V nedělní odvetě „dvojičky“ odcestovaly naše ženy do Týniště. Na domácí palubovce se Týništi dařilo o malinko lépe než na sv. Martina ve Vysoké. Přesto si naše ženy připsaly další dva body za přesvědčivé vítězství 47:82. Bodové konto Týniště zatížila tentokrát nejvíce Marcela Kosová – 14 bodů, Barbora Zoubková přidala 13 bodů, Tereza Stará 13 bodů (1x za 3b), Michaela Kaňuková si zapsala další double-double za 11 bodů a 14 doskoků. Pavlína Králíková 8 bodů, Andrea Skřivánková 8 bodů, Dominika Paclíková 8 bodů, z toho 2x za 3b. Michaela Hidveghy zapsala sice „jen“ 5 bodů, za to ale pomohla svému týmu 15 doskoky. Štěpánka Bořková zaznamenala body 2. Trojky v utkání 1:4. Co může trenéra našich žen potěšit je počet doskoků v utkání. 55 doskoků je velká síla, která přinese více střeleckých příležitostí a „zamaskuje“ tak i někdy méně úspěšnou střelbu z pole.

Nejlepší střelkyní nedělního duelu se stala Ondřejka Vejražková (Týniště) se 17 body.

Ženy Naposu tak nadále kralují Východočeské basketbalové lize žen bez jediné porážky.