6. 10. 2020

Ženy měly svoje první zápasy na palubovkách soupeře a vedly jsme si na výbornou.

BSK TJ Jičín : BK NAPOS Vysoká n.L. 66:89
3.10.2020

Bořková 17b., Sharplesová 14b., Hanzlíková 14b. (2×3), Pešková 11b., Bezpalcová 9b., Hidvéghy 9b (1×3), Krejčí 6b. (2×3), Chlubnová 4b., Skřivánková 3b., Kafková 2b.

Věděly jsme, že nás nečeká nic lehkého. A taky že první polovina zápasu byla velmi vyrovnaná a do šatny jsme šly pouze s rozdílem 5b. Jičín byl velmi běhavý a nám trvalo, než jsme se do zápasu dostaly. Nejvíce nás trápila špatná komunikace v obraně. Naštěstí po poločase jsme dostali „druhý dech“ a snažily se nedat Jičínu nic zadarmo a díky tomu skončila 3.čtvrtina v náš prospěch 64:50. Konec zápasu jsme si udržely pod kontrolou.

Kanonýři Josefov : BK NAPOS Vysoká n.L 43:75
4.10.2020

Hanzlíková 11b. (3×3), Skřivánková 10b., Sharplesová 9b. (1×3), Pešková 9b., Bořková 8b., Bezpalcová 8b., Hidvéghy 8b., Chlubnová 6b., Kafková 4b.

V neděli nás čekala Jaroměř, kdy jsme věděly, že je to velmi mladý tým a do žen se přihlásily prvním rokem. Nechtěly jsme nic podcenit a od začátku jsme se snažily mít skóre pod kontrolou.
Za oba dva zápasy musím vyzdvihnout Štěpnánku Bořkovou, která ani na minutu nevypustila jediný souboj a v bojovnosti byla nejlepší hráčkou.