5. 3. 2020

Loko Trutnov „B“ – BK Napos Vysoká nad Labem             55:46 (6:5,22:18,34:39)

Trnková 19 5×3, Králíková, Hidvéghy a Bezpalcová po 6, Bubeníčková 5, Bořková 4, Skřivánková, Krejčí, Chlubnová a Pešková po 0

Sokol Nová Paka – BK Napos Vysoká nad Labem              67:87 (24:17,37:39,53:60)

Trnková 30 (5×3), Bubeníčková 16 (1×3), Bořková 13, Hidvéghy 7, Bezpalcová 6, Skřivánková a Pešková po 4, Králíková 3 (1×3), Krejčí a Chlubnová po 2

V sobotu jsme v poobědovém čase nastoupili na palubovce Trutnova „B“.  Celé utkání mělo velice podobný průběh, nemohoucnost dát koš i z vyložených šancí nás neopustila do konce zápasu.  5 minut do konce zápasu byl stav 44:44 a zápas vstupoval do vyrovnané koncovky. Bohužel se nám tento úsek hry vůbec nevydařil a prohráli jsme ho 11:2.

V neděli jsme zajížděli do Nové Paky. Do zápasu jsme vstoupili ve stejném rozpoložení jako jsme hráli v sobotním utkání a brzy jsme prohrávali 20:9. Naštěstí jsme se do poločasu vrátili zpět do utkání díky zlepšenému výkonu na obranné polovině hlavně na doskoku. Ve stejném duchu probíhal i druhý poločas a nakonec jsme vítězství vybojovali.

Příští utkání hrajeme na domácí palubovce o víkendu14.3. a 15.3., kdy přijede SŠB Pardubice a TJ Pardubičky, tak doražte zafandit holkám v posledním dvoukole základní časti.