6. 2. 2018

3. kolo skupiny o 1. – 4. místo VČL ženy BK Napos Vysoká nad Labem : BK Přelouč 82:46

3.2.2018

V pokračování finálové skupiny o 1. – 4. místo Východočeské ligy žen přivítaly basketbalistky BK Napos Vysoká nad Labem tým BK Přelouč a od první čtvrtiny přesvědčovaly přítomné diváky, že si další výhru rozhodně nenechají ujít. Úvodní část utkání rozhodla o celém průběhu, stav po první čtvrtině 27:9 dodal dostatečného klidu ke zbytku utkání. Hned dvě hráčky Naposu si připsaly ceněný double-double, Barbora Zoubková a Michaela Kaňuková, další dvě si připsaly 10 a více bodů. Domácí hráčky si během utkání připsaly na své konto 21 získaných míčů, na druhé straně ztratily pouze 12. To jsou velmi slušné statistiky, za které by se leckteré družstvo rozhodně nemuselo stydět.

Sestava a body: Michaela Kaňuková 22 (1x za 3b) + 15 doskoků (DD), Barbora Zoubková 18 (1x za 3b) + 10 doskoků (DD), Michaela Hidveghy 12 bodů, Lenka Tomšíková 10 (2x za 3b), Pavlína Králíková a Tereza Stará po 7 bodech (obě 1x za 3b), Štěpánka Bořková 4, Andrea Skřivánková 2.

Posted in NOVINKY, Ženy A