6. 2. 2018

4. kolo skupiny o 1. – 4. místo VČL ženy BK Napos Vysoká nad Labem : BK Loko Trutnov „B“ 64:48

4.2.2018                                                          (23:13, 37:21, 52:30)

V nedělním utkání si ženy Naposu Vysoká nad Labem opět poradily s celkem rezervy extraligového Trutnova. V první čtvrtině si vybojovaly desetibodový náskok, který v průběhu utkání navyšovaly. Oba celky nastoupily pouze se sedmičkou hráček. Double-double zaznamenala již v průběhu první čtvrtiny Michaela Kaňuková, v ženských soutěžích poměrně nevídaná záležitost. Druhý double přidala Michaela Hidveghy. Originální double si mohla připsat také Barbora Zoubková, bohužel jí v konečných statistikách chyběly dva body. V utkání ale zaznamenala 11 !! získaných míčů z celkového počtu 19. Každá z hráček si kromě bodů připsala na své konto minimálně jeden doskok, ve výsledku ji bylo 51.

Sestava a body: Michaela Kaňuková 20 (2x za 3b) + 21 doskoků (DD), Michaela Hidveghy 12b + 16 doskoků, Pavlína Králíková 10, Barbora Zoubková 8 + 11 získaných míčů, Lenka Tomšíková 7 (1x za 3b), Tereza Stará 4, Štěpánka Bořková 3 body.

Posted in NOVINKY, Ženy A