5. 11. 2018

4. 11. 2018 2. liga ženy, skupina „B“ – 8. kolo

BK NAPOS Vysoká nad Labem : Basketball Nymburk „B“    75 : 51   (14:15, 39:24, 56:33)

Úvodní minuty utkání nasvědčovaly, že naše ženy vstávaly levou nohou, nebo se v nich promítl následek sobotní prohry. V první čtvrtině zaostaly za celkem Nymburka o jeden bod, ve druhé čtvrtině si nymburské ženy vypracovaly pěti bodový náskok, který držely ještě 2 minuty před poločasem (19:24). Pak však přišla dvouminutovka z kategorie snů a obrat ve vývoji utkání. Naše děvčata vyhrála poslední 2 minuty poměrem 20:0 a z nepříznivého stanu 19:24 bylo poločasové vedení 39:24. trenér hostujícího týmu neměl jak nápor našich hráček zastavit. Oba vybrané oddechové časy Nymburka hrály do našich not. BK Napos nepodlehl uspokojení a ženy si tak připsaly další výhru. V utkání zaznamenaly 19 získaných míčů, z toho 12 jen v první polovině utkání. Michaela Kaňuková se zasloužila o celkově čtvrtý double-double dne (muži 3x). Trojky v utkání 6:4, doskoky domácí celek 34.

Sestava a body BK Napos Vysoká nad Labem: Michaela Kaňuková 19 (2x za 3b)+10 doskoků -DD, Marcela Kosová 14, Lenka Tomšíková 10 (2x za 3b), Tereza Stará 9 (1x za 3b), Kateřina Trnková 9 (2x za 3b), Sarah Sharplesová a Dominika Paclíková po 4, Pavlína Králíková, Andrea Skřivánková a Štěpánka Bořková po 2 bodech.